Czesław KĘPCZYŃSKI

627.90

ZADUMANA

Drewno wys. 36 cm
Sygnowany: Kępczyński

Czesław KĘPCZYŃSKI
ur. 1931
Rzeźbiarz ludowy z Józefowa, ze środowiska powstałego w latach 50. XX w. w okolicach Sierpca. Wystawiał w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.
Pochodzenie: kolekcja Stefana Kośmidra