412. Jerzy ZGORZAŁEK

1,000.00

SZARŻA HUSARII

Olej, płótno; 61 x 81,5 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Zgorzałek
Na odwrocie: 42/96 „Atak Husarii” wg starego obrazu nie sygnowanego / olej 61 x 83 1996 r / art. mal. Jerzy Zgorzałek

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1600 – 2000

Aukcja 231, 13 kwietnia 2024r.