200.00 zł
ANIOŁ STRÓŻ
Akwaforta, akwatinta, papier; 16,2 x 11 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Anioł” EA. E. Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500