370. Elżbieta RADZIKOWSKA

200.00

ANIOŁ STRÓŻ

Akwaforta, akwatinta, papier; 16,2 x 11 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Anioł” EA. E. Radzikowska
Oprawiony

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500