200.00 zł
SMACZNEGO JAJKA, 1999
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: E. A. E Radzikowska 99
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500