200.00 zł
PODOBNA DO…
Akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 9 cm (odcisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną: „podobna do…’ ERadzikowska
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500