369. Elżbieta RADZIKOWSKA

200.00

PODOBNA DO…

Akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 9 cm (odcisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod ryciną: „podobna do…’ ERadzikowska

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500