200.00 zł
LEW z cyklu Zodiak
Akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 6,7 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: LEW E.A. E. Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500