200.00 zł
ZA OKNEM
Akwaforta, akwatinta, papier; 18,7 x 12,7 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Za oknem” e.c. E. Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500