200.00 zł
ANIOŁ
Akwaforta, akwatinta, papier; 12 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Anioł” EA. E. Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500