365. Elżbieta RADZIKOWSKA

200.00

ANIOŁ

Akwaforta, akwatinta, papier; 12 x 10 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Anioł” EA. E. Radzikowska
Oprawiony

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500