200.00 zł
KIRIŁŁOEKSLIBRYS URSZULI ŚWIDERSKIEJ
Akwaforta, akwatinta, papier; 10,8 x 12 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod rycina: O dearling / For Dla Ciebie / Na Zawsze twój P.K. E. A. Piotr Kiriłło
Na odwrocie dedykacja autorska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500