100.00 zł
NA ŁĄCE, 1988
Olej, płótno; 33 x 27 cm Sygnowany p. .d.; M. Osa 1988; na odwrocie: Anastazja Osa 1988
Cena wywoławcza 100
Estymacja 300 – 400
Katalog Aukcyjny