395. Anastazja OSA

100.00

NA ŁĄCE, 1988

Olej, płótno; 33 x 27 cm
Sygnowany p. .d.; M. Osa 1988; na odwrocie: Anastazja Osa 1988

Cena wywoławcza 100

Estymacja 300 – 400