1,130.21 zł
WPISANA W KULĘ, 1972
Litografia barwna, papier; 33,5 x 24 cm
Sygnowana ołówkiem p. d.: Lebenstein; l. d.: 98/100
Ilustracja do bibliofilskiego wydania poezji Eugenio MONTALE – „Cinquante ans de poésie”, 1972.
Oprawiona