Andrzej ŁUCZYŃSKI

1,884.39

PRÓBA WSTĘPNEJ ANALIZY POWIĄZAŃ POJAZDU SAMOCHODOWEGO Z PEWNYMI WYBRANYMI ELEMENTAMI ŚWIATA ZEWNĘTRZNEGO, 1978

Olej, płótno; 45,5 x 70 cm
Sygnowany l.d.: AL -78; na odwrocie: Andrzej Łuczyński; nalepka autorska z opisem pracy