396. Henryk BŁACHNIO

300.00

PRZEWRÓCONY KRZYŻ, 1976

Akwarela, papier; 49 x 68 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: H. Błachnio 11 IX 1976
Na tabliczce napis (częściowo lustrzany): Partyzant / ka Bernard P. L5 / Jakubowski / Perl więzień

Cena wywoławcza 300

Estymacja 600 – 800