1,500.00 zł
SAN GORGIO MAGGIORE W WENECJI, 1961
Olej, płótno; 49 x 58,5 cm Sygnowany p.d.: Gizela Klimaszewska 1961 Cena wywoławcza 1500 Estymacja 1900 – 2000 ◙ droit de suite
Archiwum