088. Henryk WANIEK

18,000.00

BRYLANTOWY KRZYŻ, 1988

Olej, płótno; 46,5 x 71,5 cm
Sygnowany na odwrocie: Henryk Waniek / Apr. 1988 / S. No
Cena wywoławcza 10000
Estymacja 13000 – 15000