Jan RAWICZ

1,004.63

KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA W KRAKOWIE

Technika mieszana, płótno naklejone na deskę; 36,5 x 26,5 cm
Sygnowany p.d.: Jan Rawicz