047. RZEŹBA CLODIONA „FAUN NIOSĄCY KOZĘ”, XIX / XX w.

1,700.00

Olej, karton naklejony na pilśnię; 66,5 x 45 cm
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 2000 – 2500