034. M. HOŁYŃSKI

600.00

PORTRET MĘSKI, 1922

Olej, płótno; 75 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: M. Hołyński / 1922 r.

W kościele w Wąwolnicy znajduje się obraz ze św. Franciszkiem sygnowany J.M. Hołyński z ok. 1914 r. Możliwe, ze to ten sam malarz.
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000