506. Józef BRACH

750.00

KOŚCIÓŁ W WOLI RADZISZOWSKIEJ, 1935

Akwarela, papier; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: JBrach / 1935.

Cena wywoławcza 750

Estymacja 1200 – 1500