392. Malarz nierozpoznany

400.00

PRACE POLOWE, 1913

Akwarela, papier; 18 x 26 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: monogram wiązany, 28-IV – 5-V-13

Cena wywoławcza 400

Estymacja 1000 – 1200