520. Eligiusz NIEWIADOMSKI – przypisywany

2,000.00

ZIEMIANKA POD ŚNIEGIEM, pocz. XX w.

Olej, płótno naklejone na tekturę; 38 x 41 cm

Obraz pochodzi z tej samej kolekcji co pozycja 8 z aukcji 230 i jest w podobnej stylistyce.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 3000 – 3500