Eligiusz NIEWIADOMSKI – przypisywany

3,600.00

ZIEMIANKA POD ŚNIEGIEM, pocz. XX w.

Olej, płótno naklejone na tekturę; 38 x 41 cm

Obraz pochodzi z tej samej kolekcji co pozycja 8 i jest w podobnej stylistyce.