3,600.00 zł
ZIEMIANKA POD ŚNIEGIEM, pocz. XX w.
Olej, płótno naklejone na tekturę; 38 x 41 cm
Obraz pochodzi z tej samej kolekcji co pozycja 8 i jest w podobnej stylistyce.