10,000.00 zł
DALIE W PORCELANOWYM WAZONIE
Olej, płótno; 49 x 69 cm Sygnowany p.d.: F. M. Wygrzywalski Cena wywoławcza 10000 Estymacja 12000 – 15000
Katalog Aukcyjny