033A.Feliks Michał WYGRZYWALSKI

10,000.00

DALIE W PORCELANOWYM WAZONIE

Olej, płótno; 49 x 69 cm
Sygnowany p.d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza 10000
Estymacja 12000 – 15000