ZEGAREK WOSTOK, ZSRR, Czystopol, 1970

480.00

Męski, na rękę, stalowy, złocony, śr. 35 mm
Sygnowany na tarczy: Wostok / precision class / 22 jewels / Made in USRR; na kopercie: Stanless steel back , shoock resist dust protected / 2809
Wyryte: Zasłużonemu dla zakładu Józefowi Dąbrowskiemu „Mechanicy” Pruszków 4.04.1970