ZEGAREK DOXA, Szwajcaria, 3 ćw. XX w.

960.00

Męski, na rękę, stalowy, śr. 37 mm
skórzany pasek
Sygnowany na tarczy Doxa / Anti-magnetic / Swiss made; na kopercie: 5505274