021. Alojzy Roman KAWECKI

4,400.00

BAŃKA MYDLANA

Olej, pilśnia; 73 x 54 cm
Sygnowany l.d.: A. R. Kawecki
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 229, 03.02.2024