426. Malarz nierozpoznany

900.00

AKT KOBIECY, 1927

Olej, płótno; 119 x 77 cm
Sygnowany l.d.: 5 III 27 / HK
Stan: ubytki malatury

Cena wywoławcza 900

Estymacja 1800 – 2000