329. PUDEŁKO, XIX w.

450.00

Drewno, fornir orzech, mahoń, zamek mosiężny; 9,5 x 15 x 11 cm
Stan: zarysowania, drobne ubytki forniru
Cena wywoławcza 300
Estymacja 400 – 500

Aukcja 228, 16.12.2023