298. LASKA, Niemcy, pocz. XX w.

450.00

Drewno toczone, srebro, próba 800, skuwka oprawiona w gumę, wys. 87,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, Geschutz

Cena wywoławcza 450

Estymacja 800 – 900

Aukcja229, 03.02.2024