127. Lucjan FALKOWSKI

700.00

SOSNY, 1975

Akwarela, papier; 44,5 x 64,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: L. Falkowski 75
Cena wywoławcza 700
Estymacja 1200 – 1500