101. Dariusz PALA

4,000.00

SOKOŁY, 2010

Olej, płótno; 80 x 80,5 cm
Sygnowany p.d.: PALA 10
Na odwrocie: Darek Pala 2010 / Sokoły

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 6500 – 7000

Aukcja 229, 03.03.3024