Franciszek SUNDERLAND

1,080.00

WIDOK NA RYNEK STAREGO MIASTA OD ULICY NOWOMIEJSKIEJ ZIMĄ

Olej, tektura; 36 x 52 cm
Sygnowany p.d.: Franciszek Sunderland