WIZERUNKI KRÓLÓW POLSKICH

840.00

Życiorysy panujących w Polsce od Mieczysława I do Stanisława Augusta
Dzwonkowski, Warszawa, 1861
27 cm, opr. pł. tł. zł. str. 128, (4), 40 portretów królów polskich (litografie)

Poczet królów polskich ozdobiony litografiami Aleksandra Lessera, z zachowaną stroną tytułową w chromolitografii Piechaczka
Stan: brak grzbietu, przetarcia oprawy, luźny blok, rozdarcia, wystrzępienia, zabrudzenia papieru, ślady zalania