Józef LUDWIKIEWICZ

1,507.51

SKRAJ LASU, 1989

Olej, płótno; 36 x 46,5 cm
Sygnowany p.d.: J.Ludwikiewicz 1989

Malarz grafik i rzeźbiarz. Studiował w Poznańskiej Szkole Rzemiosł Artystycznych. Miał 50 wystaw indywidualnych na trzech kontynentach. Malował pejzaże, batalistykę, portrety jak i eksperymentalne abstrakcje.