PÓŁMISEK, Anglia, Burslem, Samuel Webster Dean, po 1906

360.00

Fajans, nadruk podmalowany, złocenie; 32 x 23,5 cm
Sygnowany brązowym drukiem; korona / spleciony sznur / pies z napisem wokół; S. W. Dean Buhslem England / Royal Semi China / Windsor