DZBANEK DO HERBATY, Austria, Wiedeń, k. XVIII w.

1,800.00

Porcelana, farby naszkliwne, 14 x 24 x 16 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie Herb dzielony w pas
Stan: drobne ubytki na krawędzi wlewu, naprawiany koniec wylewu