Juliusz KRAJEWSKI

10,050.08

PUŁAWSKIE AZOTY, 1964

Olej, płótno; 90 x 120 cm
Sygnowany na odwrocie: 1185; J. Krajewski / Puławskie Azoty, 1964, ol. pł. 90 x 120