Andrzej KASPRZAK

3,060.00

FLET PANA, 1999

Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 52,5 x 34 cm (w świetle p-p)
Sygnowany z płyty p.d.: Flet Pana / A. Kasprzak imp. / 1999 AK; ołówkiem pod ryciną: „Lord’s Flute 1/50 fecit A. Kasprzak / etching / aquatint AK Akwaforta akwatinta 1999 AK