303. Jan KOLATA

400.00

MARTWA NATURA; PATERA I KAKTUS, 1982

Olej, papier; 42,5 x 60,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.; Jan Kolata 1982

Cena wywoławcza 400

Estymacja 800 – 1000

Aukcja229, 03.02.2024