167. Jan SZANCENBACH

12,000.00

SMÖGEN-FALA IV, 1993

Olej, płótno; 85,5 x 95,5, cm
Sygnowany p.d.: Xancenbach; na odwrocie: Jan Szancenbach / Smögen – fala IV / 1993
Cena wywoławcza 12000
Estymacja 16000 – 18000

Aukcja 226, 14.10.2023