Tadeusz ŁAKOMSKI

1,884.39

PORTRET KOLEKCJONERA, 1965

Olej, płótno; 115 x 96,5 cm
Sygnowany p.d.: Mietkowi Z / TŁakomski / 1965

Przedstawia obrazy następujących malarzy: Jana Świderski, Jerzy Potrzebowski, Janina Kraupe Świderska, Stanisław Wałach