Jan CĄBROWSKI

360.00

DWÓCH KAWALERZYSTÓW NA POSTERUNKU, 1984

Akwarela, papier; 24 x 29,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: JanCąbrowski / 1984