571. Eugene TITEUX

100.00

DOBOSZ Francuskich KRÓLEWSKICH GRENADIERÓW KONNYCH Z LAT 1814-15

Litografia kolorowana akwarelą; papier; 34 x 27 cm
Sygnowana z kamienia p.d.: Eug. Ttieux; opis śr. d.: Grenadiers a cheval du Roi / Timbalier / 1814 – 1815; p.g.; No 705.
Z Eugène Titeux, Histoire de la Maison militaire du Roi. Baudry & Cie, 1890.
Oprawiona

Cena wywoławcza 100

Estymacja 300 – 400