570. Eugene TITEUX

110.00

CZARNY MUSZKIETER FRANCUSKI Z LAT 1814-15

Litografia kolorowana akwarelą; papier; 34 x 27 cm
Sygnowana z kamienia l.d.: Eug. Ttieux; opis śr. d.: Mousquetaires Noirs / 1814 – 1815; p.g.; No 65.
Z Eugène Titeux, Histoire de la Maison militaire du Roi. Baudry & Cie, 1890.
Oprawiona

Cena wywoławcza 150

Estymacja 300 – 400