Jean GRADASSI

180.00

WKROCZENIE NAPOLEONA DO BERLINA

Litografia kolorowana, papier; 35 x 26 m
Sygnowany sztyftem p.d.: T. Gradassi
Z: Nostradamus, Les Merveilleuses Centuries et prophéties, Nice, Sefer, 1961
Oprawiony