Otto AXER

502.32

PROJEKT DEKORACJI DO AKADEMII KU CZCI VICTORA HUGO, 1952

Akwarela, papier; 25 x 33 cm
Sygnowany p.d.: Oaxer / 1950
Opisy wokół: prosimy podać ile na to jedwabiu / pilne, zwrócić/ 7.IV. 1952 „Victor Hugo” ; projekt zatwierdzony, stoły prezydialne i mównica , podpisy
Oprawiony