502.32 zł
PROJEKT DEKORACJI KU CZCI MONTESKIUSZA, 1955
Akwarela, ołówek, papier, kalka; 25 x 33 cm Sygnowany p.d.: oaxer Napis p.g.: … / Teatr Kameralny 25. IV. 1955 Oprawiona