293. ZEGAR KOMINKOWY, poł. XIX w.

1,300.00

Obudowa drewno; 41 x 26 x 17,5 cm, brązowe aplikacje; tarcza emaliowana, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin

Na tylnej płycie mechanizmu wybite: SR / 2099

Stan: odpryski forniru, mechanizm uszkodzony

Cena wywoławcza 1250

Estymacja 1500 – 1800

Numer pozycji

293