106. Ryszard LIZUT

400.00

KACZEŃCE

Olej, płótno; 25,5 x 33 cm

Sygnowany p.d.: Lizut R.

Ryszard LIZUT

ur. 1948 Jasin

Malarz lubelski, uczeń. M. Bijasa w. Figla i T. Świerbułotwicza. Należy do Kazimierskiej Konfraterni Sztuki. Maluje głównie pejzaże Kazimierza i Nałęczowa.

Cena wywoławcza 400

Estymacja 600 – 800

Aukcja 222, 13.05.2023