247. ŚWIECZNIK CHANUKOWY, 1 poł. XX w.

1,500.00

Srebro, próba 800, waga 223,6 g; 27 x 23 cm
Puncowanie: 800
Stan: brak dziewiątego palnika
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1800 – 2000

Numer pozycji

247