091. Wojciech LIPCZYK

1,200.00

POLSKA MYŚL PATRIOTYCZNA

Brąz, wys. 29,5 cm, podstawa zielony marmur, wys. cłk. 33 cm

Puncowanie: W. Lipczyk

Wykonana w jednym egzemplarzu

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1200 – 3000

Aukcja 222, 13.05.2023